Сімейній ресторан "Духмяна піч" запрошує наймолодших відвідувачів та їх батьків відпочити та розважитись у нас. На свіжому повітрі нагуляти апетит, спробувати страви української кухні, насолодитися смачним десертом та провести цікаво час в чудовому місці.
Ми потурбувались щоб діткам у нас було весело, а батьки могли відпочити від буденного шуму міста. Для гарного проведення часу малят у нас прердбачені усі умови:
   дитяча кімната;
   зелена галявина для ігор;
   дитячий майданчик;
   контактний зоопарк;
   захопливі програми;
   майстерня для діток;
   майстерня для діток;

   та інше дозвілля.

Відео про ресторан та 

дитячі розваги

Вашим дітям сподобається в "Духмяній пічі"
Кожен малюк чекає на свій день народження, мріє про подарунки та торт зі свічками і, звичайно, про веселе свято з друзями. Для організації яскравого та незабутнього дитячого свята заміський ресторан "Духмяна Піч" підійде як найліпше.

У нас Ви можете справляти дитяче свято на природі чи в одному із залів, замовити дитячий банкет та святковий торт, узгодити розважальну програму для маленьких гостів. Малечі гарантовано сподобаються розваги на дитячому майданчику, контактний зоопарк та різноманітні майстер-класи.

Завітайте до нас і ми допоможемо організувати чудове та насичене подіями свято.

Контактний зоопарк

 

На території комплексу зазвичай улюбленим місцем маленьких відвідувачів є контактний мінізоопарк, в якому можна побачити та погладити кроликів та птахів.

 

Майстерня

 

У нас завжди для дітей знайдеться цікава розвиваюча програма: гончарні вироби, малювання, декупаж, кулінарія та випічка, рибалка і інші розваги.