Звичайно ,тільки у ресторані-музеї "Духмяна Піч"! Тут і традиції, і побут, і музика, і смачна українська кухня.
У Вашому розпорядженні велика святкова зала, виконана у європейському стилі, 5 оригінальних особливих залів в українському стилі, літня Клуня, а також 8 затишних альтанок та дитячий майданчик.
У ресторані «Духмяна Піч» знайдеться зала для будь-якої події: весілля, урочистих подій та ювілеїв, корпоративних вечорів та ділових зустрічей. Кожен з залів має свій неповторний шарм, свою історію минулих років.
 
VIP-зал. Зал декорований картинами з кераміки відомої української майстрині та виробами ковальського мистецтва. У холодну пору зал обігріває справжня піч на дровах.
Підходить: для невеликих компаній, поседілок зі справжніми друзями та сімейних свят
Розрахований:  12 осіб банкетним розсадженням
 
 
В залі світлий інтер’єр доповнюється виробами майстрів гончарного мистецтва різних регіонів України. У холодну пору зал обігріває справжня піч на дровах.
Підходить: для святкування ювілеїв, корпоративів та невеликих банкетів
Розрахований:  25-30 осіб банкетним розсадженням
 
 
Невеличкий затишний зал декорований знаряддями праці та дерев’яним посудом. У холодну пору зал обігріває справжня піч на дровах.
Підходить: ідеально для сімейних свят та ділових зустрічей
Розрахований:  14 осіб банкетним розсадженням
 
 
Великий, урочистий зал у європейському стилі з дизайнерським оформленням, що розташований в глибині ресторану біля озера. Поруч з Святковим залом -галявина , де є можливість проводити весільні церемонії та фуршети. Яскравий, вдень залитий сонцем через безліч вікон, зал перетворюється на світлу казку.
Підходить: для весіль, ювілеїв та святкувань з великою кількістю гостей
Розрахований:   до 90 осіб банкетним розсадженням
 
 
Великий зручний зал, який відтворює справжній побут ткалі. Стіни прикрашені рушниками та одягом з ручним гаптуванням, елементами ткацького верстата. Тут знаходиться дитяча кімната.
Підходить: : для дитячих свят, сімейних визначних подій, банкетів та корпоративів
Розрахований:  60 осіб банкетним розсадженням
 
Відкрита зручна тераса для відпочинку на свіжому повітрі. З неї добре милуватися мальовничим двором нашого ресторану. Ідеальне місце для банкета під час жаркого літа. Літня тераса біля дитячого майданчика.
Підходить: для проведення дитячого Дня народження та банкетів
Розрахований:  40 осіб банкетним розсадженням
 

 

Поміж плакучих верб в щільній зелені винограду розташувались вісім затишних альтанок. З них відкриваються чарівні види на сад і водойми з рибками. Кращого місця для відпочинку влітку і не знайти.
Підходить:для святкування сімейних свят, зустрічей з друзями, тощо.
Розраховані:  на 8-15 осіб банкетним розсадженням
 

Завітайте до нас у гості і приводьте Ваших друзів, 

яскраві враження ми Вам гарантуємо!